De route 2018

Geschreven door Mara op .

Hier onder vind u de plattegrond met locaties en een lijst met alle deelnemers. Klikt u op de naam van de deelnemers voor meer informatie over de kunstenaar, foto's en contactgegevens. De folder met deze routekaart en deelnemerslijst is tijdens de KunstWandelRoute weer gratis mee te nemen op alle locaties.

1. De Ank- art&desing tuinen Oude Doetinchemseweg 48
  Bonsaivereniging boompjes
  Annie Griep installatie en schilderijen
  Mien Mulder beelden
  Fien Okhuijsen beelden en sculpturen 
  Trio Odessa muziek
  Loet van Veen beelden en sculpturen 
  cursisten Irma Giesen schilderijen
2.  De Ank- inspiratietuinen Oude Doetinchemseweg 44
  Pim van Arkel landschapsobject
  Frans Giesen beelden in hout
  Jozef Kemperman landschapsbeelden
  Zora Kolcakovska portretten in klei
  cursisten Jozef Kemperman "portretten van Jan Kuster"
  Jan Kuster landschapstuinen
  Mien Mulder beelden
  Hennie van Wolfswinkel &  installatie "verbonden  
  Mary Quarles van Ufford       zielen"
3.  Keramiekatlier Vinkwijk 8 Vinkwijk 8
  Kirsten Maas keramiek
  Hosdé Tervoert keramiek
4.  Tuin Oude Doetinchemseweg 36
  Jolien van Es keramiek
  Margreet Remeeus- Geerlings schlderijen
5.  Hek kerkhof Oude Doetinchemseweg 
  Hennie van Wolfswinkel & "golven van 
  Mary Quarles van Ufford     herinnering"
6. Tuin en atlier Vinkwijkseweg 9
  Bernadet Angenent beelden en schilderijen
7.  Molen de Volharding Vinkwijkseweg 13
  Mary Quarles van Ufford glasobjecten
  Hennie van Wolfswinkel schilderijen
  Lisa Harmsen tekeningen
8.  Grasvelden  Padevoortseallee
  Jozef, Mary en Hennie landschapskunst
9.  Therapeutisch centrum Padevoortseallee 32
  Willy Hendricksen houtsculpturen
  Ineke van Stiphout vilttechniek in wol & zijde
9 ½ pad en gras langs de school Padevoortseallee 21
  leerlingen Roncallischool "project bouw"
10.  Dansschool Dancin Gerrit Varwijkplein 24
  Cindy Veurink dansen
11.  Dorpshuis Gerrit Varwijkplein 25
  Alice van Bindsbergen schilderijen
  Olga Ellenkamp beschilderd zijde
  Mieke Groot acrylschilderijen
  Corrie Kortooms-Dinnissen keramiek
  Ans Langenhof vazen, schalen, objecten
  Diny van der Lee sieraden
  Marleen van der Pouw- Mulder sieraden van kralen
  Bep Scheerder quilten
  Paul Teunissen schilderijen
  Martin Veurink figuurzaagwerk
  Maria Wigman quilten
  Rini Willemsen schilderijen
12.  Atelier  Kilderseweg 1
  Ben Bloemendaal etsen
  Fleur d'Achard schilderijen en zeefdrukken
  Maria de Groot vilten
  Femmie den Ouden schilderijen
13.  Atelier Irma  Kilderseweg 2D
  Irma Giesen schilderijen
  Thijs Giesen schilderijen
14.  Bloembinderij De Ank Kilderseweg 2A
  Ank Kuster bloemsierkunst
  Marlies Nijman papiervouwkunst
  Lotte Nijman mandala tekenen
  Waldemar Ysebaert foto's en beelden
15. Grasvelden bouwkavels t.o. Kilderseweg 2A
  Monique Vonk beschilderde stokken
16.  Atelier  Ettemastraat 19
  Monique Vonk fijnschilderijen
17.  B&B Hoeve Zeddam Ettemastraat 21
  Pauline Becking bronzen beelden
  Caroline van den Bogaert streeksieraden 
  Riet Rexwinkel schilderijen
18.  Ellens Atelier Bovendorpsstraat 25A
  Petra Buiting vrolijke schilderijen
  Nanno Dijk beelden in hout
  Juke Helmink realistische schilderijen
  Ellen Schut schilderijen
  Anne Vellinga mozaiek en mixed media
19. Beeldentuin Bovendorpsstraat 25
  Saskia van Winden beelden
20. Rosmolen Bovendorpsstraat 23
  Consuelo Plaza Aranda schilderijen
21. Tuin Bovendorpsstraat 19
  Valeria Ursinus beschilderde voorwerpen
22. Imminkhuis Bovendorpsstraat 8
  Else Kaiser schilderijen
  Freeke en Wim Nijman glasobjecten
23. Protestantse kerk Ettemestraat 3
  Egbert Hermsen bronzen beelden
  Willemien Onstenk liturgisch bloemschikken

 

En zo ziet de folder en dan uit:

 

 

 

 

 

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
http://bigtheme.net/wordpress
Сачак/Ламперия Прочети тук